Ćwiczenia Vojty w Warszawie

W dniach 12 lutego i 5 marca 2018 roku Ewelinka ponownie była w Warszawie z całą rodzinką.

Tam uczestniczyła w rehabilitacji ruchowej metodą Vojty w ośrodku Manus Medica na Ursynowie. Zajęcia prowadziła jak zawsze wyjątkowa i niezastąpiona Pani Joanna Surowińska. 🙂 Jak zwykle mama Ewelinki dostała nowy zestaw ćwiczeń do systematycznego powtarzania w domu.

Na szczęście Ewelinka wróciła do właściwego rytmu i chętniej wykonuje ćwiczenia. Jest bardzo ale to bardzo dzielną dziewczynką. Stara się ogromnie realizować zamierzony plan rehabilitacji. Jest bardzo zmotywowana do tak trudnej, męczącej i systematycznej pracy. To dla niej duży wysiłek. Zadania, które są stawiane przed nią Ewelinka stara się z całych sił wykonywać.

W przerwie między ćwiczeniami
Szybka przekąska

Ewelinka jest cudowną córeczką. Jest kochaną córeczką. Jej piękny uśmiech niezwykle czarujący bardzo rozwesela. Serce raduje się kiedy wszystko zmierza we właściwym kierunku. Ewelinka cały czas rozwija się, nie stoi w miejscu ani nie cofa się. Osiąga nowe umiejętności, uczy się nowych rzeczy. Jestem ogromnie z niej dumna, z resztą tatuś też 🙂 Oboje staramy się wynagradzać Ewelince jej ciężką pracę, np. wspólnymi „figlami” przy muzyce, którą ona uwielbia czy też spontanicznymi wycieczkami w różne miejsca.

Fotorelacja z zajęć Vojty:

 

 

 

2 myśli na temat “Ćwiczenia Vojty w Warszawie”

  1. Bardzo sie wzruszam jak widze ,że bardzo przeżywa te ćwiczenia. Widze zapłakaną buzie. Ale to jest dla jej dobra. Powodzenia i wytrwałości Ewelinko.

    1. Witam Panią, przepraszam, że dopiero teraz odpisuję. Tak to prawda, że zapłakana buzia towarzyszy jej we wszystkich ćwiczeniach, niestety. Ale rehabilitacja nie jest lekka, łatwa i przyjemna. Ewelinka musi ćwiczyć bo spastyka bardzo mocno ją usztywnia. Pomimo tego po ćwiczeniach jest mała radość 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *