Dostawka boczna do wózka dla drugiego dziecka

Tym razem chciałam zaprezentować boczną dostawkę do wózka rehabilitacyjnego dla drugiego zdrowego dziecka. Jest to dostawka Buggypod.

 

 

Poniżej kilka słów od producenta…

Dostawka Buggypod umożliwia wygodne i bezpieczne przewożenie starszego dziecka bez konieczności kupowania podwójnego wózka. Jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do ok. 3 lat (dopuszczalne obciążenie do 20 kg). Dzięki specjalnym klamrom dostawkę Buggypod można łatwo dopasować do wielu rodzajów wózków dziecięcych (w tym do trzykołowych oraz bliźniaczych). Buggypod został zaprojektowany tak, że w ciągu dosłownie kilku sekund można go rozłożyć, złożyć lub zupełnie odczepić od wózka (np. na czas jazdy samochodem). Buggypod wyposażony jest we własne kółko i sztywne połączenie z wózkiem, dzięki czemu prowadzi się go wygodnie i bez problemu pokonuje się krawężniki i wyboje. Bezpieczeństwo i wygodę zapewnia dziecku siedzenie z 5-punktowymi pasami oraz składany podnóżek.

A teraz kilka słów ode mnie. Ogólnie jestem z niej zadowolona bo umożliwiła mi w końcu wyjść z córeczkami na spacer. Ewelinka wygodnie siedzi w swoim rehabilitacyjnym wózku a Basia w dostawce. Kilka spacerów już za nami i póki co dostawka trzyma się i spełnia swoje założenia. Niestety trzeba było ją trochę dostosować do drugiego wózka, lepiej zabezpieczyć dodatkowymi pasami. Prowadzenie podwójnego wózka jest dość trudne i uciążliwe, trzeba mieć sporo siły. Ponadto takie rozwiązanie nadaje się jedynie na spacer na powietrzu gdyż całość jest bardzo szeroka i trudno jest się poruszać w sklepie. Jednakże udało mi się w nim wjechać do Galerii i zrobić małe zakupy w markecie. Dzieci były bardzo zadowolone kiedy mogły siedzieć obok siebie. Podsumowując tą dostawkę mogę ją polecić innym rodzicom znajdującym się w podobnej sytuacji do mojej.  Cena dostawki to 600 zł.

Dostawka do wózka rehabilitacyjnego Mewa
Dostawka do wózka rehabilitacyjnego Ecco buggy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *