Spacerówka rehabilitacyjna Eco Buggy Otto Bock

Od września tego roku Ewelinka korzysta z nowego wózka spacerówki typu „parasolka” Eco Buggy Otto Bock.

 

Pierwszy raz jestem tak bardzo zadowolona z wózka rehabilitacyjnego 🙂 Ta wspaniała spacerówka służy Ewelince do przemieszczania się z domu do auta, z auta na terapię i rehabilitację, do lekarza, na basen, do Kościoła 😉 itp. Baaa nawet na zakupy jej używamy.

Wózek jest poręczny i praktyczny. Szybko można go złożyć i rozłożyć. Waży tylko 9kg (dla porównania wózek rehabilitacyjny Mewa, który obecnie ma Ewelinka waży 20 kg). Podobno będzie można go używać nawet wtedy, gdy dziecko znacznie urośnie.

Gdy liczy się szybkość poruszania i łatwość przemieszczania się z miejsca na miejsce, sprawdza się właśnie taka spacerówka – zwrotna i na tyle lekka, żeby jej prowadzenie nie wymagało dużej siły. System skrętu przednich kół można blokować, dzięki czemu wózek będzie prowadził się dobrze nawet na nierównych powierzchniach. Po spacerze Eco Buggy można szybko złożyć tak, że nie będzie zajmować dużo miejsca w samochodzie, czy w domu. Półka przeznaczona na przechowywanie różnych luźnych przedmiotów podczas spaceru także składa się automatycznie.

 

 

 

 

 

 

 

Wózek w całości refundowany przez NFZ. Cena bez dodatków to 2000 zł, z dodatkami: dostawka dla drugiego dziecka, pokrowiec, 3000 zł. Limit NFZ to 3000 zł.

Wyposażenie standardowe:

-lekki składany wózek,
-wyścielenie siedziska i oparcia,
-podnóżek z regulacją wysokości, rozdzielany na dwie odchylane płytki,
-podwójne koła przednie z blokadą skrętu,
-hamulce kół tylnych,
-pas biodrowy,
-składana torba.

Dane techniczne:

-szerokość siedziska: 35 cm,
-głębokość siedziska: 30 cm,
-wysokość oparcia: 55 cm,
-długość podudzia: 20 – 34 cm,
-maksymalne obciążenie: 50 kg,
-waga wózka: 9 kg.

http://sklepmedyczny-ortis.pl/w%C3%B3zki-dzieci%C4%99ce/77-spacer%C3%B3wka-rehabilitacyjna-eco-buggy-otto-bock.html

Wózek sprawdza się rewelacyjnie.

POLECAM !!!

 

3 myśli na temat “Spacerówka rehabilitacyjna Eco Buggy Otto Bock”

  1. Dzień dobry też mamy taki wózek, ale rozwaliły nam się kółka, mam pytanie czy moze orientuje się Pani czy można gdzieś je dokupić

    1. Witam Panią, przykro mi ale nie jestem w stanie Pani pomóc. Szukałabym wsparcia w sklepie, w którym zamówiłam wózek AKSON w Gdyni. Lub też szukałabym na allegro, wpisać kółka do spacerówki, zmierzyć rozmiar. Nie wiem czy Pani pomogłam. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *