Podziękowania

Serdecznie dziękujemy FUNDACJI RADIA ZET


za dofinansowanie zakupu Pionizatora Gazelle PS uzyskane w lutym 2019 roku.

Pragniemy ogromnie podziękować Stowarzyszeniu Pomocy Chorym Dzieciom LIVER


za nieodpłatne zaprojektowanie i wydrukowanie ulotek dla Ewelinki . Ulotki informują o możliwości przekazania 1% podatku dla Podopiecznej Stowarzyszenia. Uzyskane wpłaty będą wsparciem w leczeniu, rehabilitacji i terapii Ewelinki. Materiał reklamowy został przekazany rodzicom w styczniu 2019 roku.

Serdecznie dziękujemy FUNDACJI POLSAT


za dofinansowanie rehabilitacji Ewelinki uzyskane w sierpniu 2018 roku. Otrzymana dotacja zostanie przeznaczona na specjalistyczną rehabilitację w formie terapii logopedycznej w Centrum Wspomagania Rozwoju „Mówię i Czytam” oraz fizjoterapii w Ośrodku Świat Rehabilitacji w Gdańsku.

Serdecznie dziękujemy FUNDACJI ENERGA


za wsparcie finansowe w rehabilitacji Ewelinki uzyskane w sierpniu 2018 roku. Otrzymane dofinansowanie zostanie przeznaczone na rehabilitację ruchową i terapię neurologopedyczną.

Serdecznie dziękujemy FUNDACJI FAKTU


za wsparcie finansowe w rehabilitacji Ewelinki uzyskane w sierpniu 2018 roku. Otrzymane dofinansowanie zostanie przeznaczone na rehabilitację ruchową.

Serdecznie dziękujemy FUNDACJI RADIA ZET


za dofinansowanie rehabilitacji Ewelinki uzyskane w sierpniu 2018 roku. Otrzymana dotacja zostanie przeznaczona na specjalistyczną rehabilitację w formie terapii logopedycznej oraz fizjoterapii.

Serdecznie dziękujemy FUNDACJI KUŹNIA NADZIEI


za dofinansowanie rehabilitacji Ewelinki uzyskane w lipcu 2018 roku. Otrzymana dotacja została przeznaczona na tygodniowy turnus logopedyczny w Centrum Wspomagania Rozwoju „Mówię i Czytam” w Gdańsku.

Serdecznie dziękujemy FUNDACJI LUDZKI GEST JAKUBA BŁASZCZYKOWSKIEGO


za dofinansowanie rehabilitacji Ewelinki uzyskane w czerwcu 2018 roku. Otrzymana dotacja została przeznaczona na specjalistyczną rehabilitację w formie terapii logopedycznej w Centrum Wspomagania Rozwoju „Mówię i Czytam” oraz fizjoterapii w Ośrodku Świat Rehabilitacji w Gdańsku.

Pragniemy ogromnie podziękować FUNDACJI WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY


za dofinansowanie zakupu Siedziska Ortopedycznego LIW Care Technology – Baffin NeoSIT dla Ewelinki uzyskane w kwietniu 2018 roku. Urządzenie przeznaczone jest do pozycjonowania dziecka w pozycji siedzącej. Dzięki niemu Ewelinka może brać udział w zajęciach edukacyjnych i terapii prowadzonej w domu  a także korzystać z niego podczas zabawy.

Pragniemy ogromnie podziękować FUNDACJI BLIŻEJ SZCZĘŚCIA


za dofinansowanie rehabilitacji Ewelinki uzyskane w kwietniu 2018 roku. Otrzymana dotacja zostanie przeznaczona na specjalistyczną rehabilitację w formie terapii logopedycznej w Centrum Wspomagania Rozwoju „Mówię i Czytam” oraz fizjoterapii w Ośrodku Świat Rehabilitacji w Gdańsku.

Serdecznie dziękujemy FUNDACJI KUŹNIA NADZIEI


za dofinansowanie rehabilitacji Ewelinki uzyskane w lutym 2018 roku. Otrzymana dotacja została przeznaczona na specjalistyczną rehabilitację ruchową oraz integrację sensoryczną w Centrum Fizjoterapii i Wspomagania Rozwoju Manus Medica w Warszawie.

Serdecznie dziękujemy JOANNIE SUROWIŃSKIEJ


za zaangażowanie  w rehabilitację naszej córeczki Ewelinki Sypiańskiej. Dziękujemy za wsparcie i otwartość na nasze potrzeby.

Serdecznie dziękujemy FUNDACJI KUŹNIA NADZIEI


za wsparcie finansowe w rehabilitacji Ewelinki uzyskane w grudniu 2017 roku. Otrzymane dofinansowanie zostało przeznaczone na rehabilitację ruchową metodą Vojty w ośrodku Manus Medica w Warszawie.

Pragniemy ogromnie podziękować Stowarzyszeniu Pomocy Chorym Dzieciom LIVER


za nieodpłatne zaprojektowanie i wydrukowanie ulotek oraz kalendarzyków dla Ewelinki Sypiańskiej. Ulotki informują o możliwości przekazania 1% podatku dla podopiecznej Stowarzyszenia. Uzyskane wpłaty będą wsparciem w leczeniu, rehabilitacji i terapii Ewelinki. Materiał reklamowy został przekazany rodzicom w listopadzie 2017 roku.

Serdecznie dziękujemy FUNDACJI KUŹNIA NADZIEI


za wsparcie finansowe w rehabilitacji Ewelinki uzyskane w listopadzie 2017 roku. Otrzymane dofinansowanie zostało przeznaczone na rehabilitację ruchową metodą Vojty w ośrodku Manus Medica w Warszawie.

 

Serdecznie dziękujemy Wszystkim Osobom, które w tegorocznym zeznaniu podatkowym PIT za 2016 przekazali 1% swojego podatku na Ewelinkę Sypiańską.


Dzięki tym wpłatom będziemy mogli w dalszym ciągu systematycznie korzystać z rehabilitacji ruchowej w ośrodkach Manus Medica w Warszawie i OPUS II w Grudziądzu oraz z terapii logopedycznej w Gdańsku. Ponadto Ewelinka będzie miała pokryte koszty za basen, hipoterapię i pozostałe terapie z zakresu wzroku oraz słuchu.

Dziękujemy WSZYSTKIM DARCZYŃCOM, którzy dokładają cegiełkę do naszej walki o komfort życia naszej córeczki. Możecie być pewni, że środki wpływające na subkonto Ewelinki – Liver, są mądrze wykorzystywane.

Dziękujemy :)))

I jednocześnie liczymy na Waszą POMOC przy kolejnym rozliczeniu podatku.

 

Serdecznie dziękujemy FUNDACJI ENERGA


za wsparcie finansowe w rehabilitacji Ewelinki uzyskane w październiku 2017 roku. Otrzymane dofinansowanie zostanie przeznaczone na rehabilitację ruchową i terapię neurologopedyczną.

Serdecznie dziękujemy FUNDACJI BLIŻEJ SZCZĘŚCIA


za wsparcie finansowe w rehabilitacji Ewelinki uzyskane we wrześniu 2017 roku. Otrzymane dofinansowanie zostanie przeznaczone na rehabilitację ruchową metodą Vojty w ośrodku Manus Medica w Warszawie oraz na terapię logopedyczną Metodą Krakowską w Ośrodku Papla w Gdańsku.

Serdecznie dziękujemy FUNDACJI KUŹNIA NADZIEI


za sfinansowanie zakupu okularów korekcyjnych dla Ewelinki. Okularki zostały zakupione w optyku w Gdańsku. Dofinansowanie uzyskano we wrześniu 2017 roku.

Serdecznie dziękujemy NAJBLIŻSZEJ RODZINIE

BABCI HALINCE I DZIADKOWI EDKOWI, WUJKOWI ROMANOWI I CIOCI KAROLINIE, CIOCI JUSTYNCE I WUJKOWI TOMKOWI, BABCI KRYSI I DZIADKOWI RYŚKOWI


za wsparcie finansowe i pomoc rzeczową w rehabilitacji Ewelinki.  Zawsze możemy na Was liczyć, dzięki Waszej pomocy jesteśmy w stanie normalnie funkcjonować. Nasza wdzięczność jest ogromna. DZIĘKUJEMY 🙂

Serdecznie dziękujemy NADLEŚNICTWU LUBIN


za wsparcie finansowe w rehabilitacji Ewelinki uzyskane w sierpniu 2017 roku. Otrzymane dofinansowanie zostało przeznaczone na rehabilitację ruchową i terapię neurologopedyczną.

Serdecznie dziękujemy STOWARZYSZENIU POMOCY CHORYM DZIECIOM LIVER


za dofinansowanie zakupu ortez kończyn dolnych typu AFO dla Ewelinki. Ortezy zostały indywidualnie zaprojektowane i wykonane w Siedzibie Głównej VIGO w Łodzi. Dofinansowanie uzyskano w lipcu 2017 roku.

Serdecznie dziękujemy FUNDACJI PZU


za dofinansowanie zakupu urządzenia multifunkcyjnego typu Baffin Liw Care oraz za wsparcie finansowe w rehabilitacji Ewelinki. Otrzymane dofinansowanie zostało przeznaczone na rehabilitację ruchową i terapię logopedyczną. Pomoc uzyskano w czerwcu 2017 roku.

Serdecznie dziękujemy FUNDACJI OPIEKUŃCZEJ IP-KWIDZYN


za wsparcie finansowe w rehabilitacji Ewelinki uzyskane w maju 2017 roku. Otrzymane dofinansowanie zostało wykorzystane na turnusie rehabilitacyjnym OPUS II w Grudziądzu.

Serdecznie dziękujemy FUNDACJI FAKTU


za wsparcie finansowe w rehabilitacji Ewelinki uzyskane w październiku 2016 roku. Otrzymane dofinansowanie zostało przeznaczone na rehabilitację metodą Vojty w ośrodku Manus Medica w Warszawie.

Serdecznie dziękujemy FUNDACJI ENERGA


za wsparcie finansowe w rehabilitacji Ewelinki uzyskane we wrześniu 2016 roku. Otrzymane dofinansowanie zostało wykorzystane na turnusie rehabilitacyjnym w ośrodku OPUS II w Grudziądzu.

Serdecznie dziękujemy STOWARZYSZENIU POMOCY CHORYM DZIECIOM LIVER


za sfinansowanie dwóch turnusów rehabilitacyjnych w ośrodku Manus Medica w Warszawie oraz dofinansowanie zakupu ortez kończyn dolnych typu AFO. Dofinansowanie uzyskano w lipcu 2016 roku.

Serdecznie dziękujemy FUNDACJI TVN


za wsparcie finansowe w rehabilitacji Ewelinki uzyskane w czerwcu 2016 roku. Otrzymane dofinansowanie zostało wykorzystane na rehabilitację ruchową w ośrodku OPUS II w Grudziądzu.

 

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”

Jan Paweł II

Pragniemy z całego serca podziękować wszystkim, którzy podali nam pomocną dłoń. Tym, którzy podtrzymują nas na duchu, wspierają, pocieszają i są z nami cały czas: rodzicom, rodzeństwu, przyjaciołom i tym, którzy bardzo często anonimowo wspierają nas dobrym słowem i pomocą finansową.

W pokonywaniu codziennych trosk i kłopotów ogromnie pomaga myśl, że KTOŚ o nas pamięta i nas wspiera. W życiu dzieci niepełnosprawnych, każdy gest dobroci wnosi nadzieję i wiarę w lepszą przyszłość.

Dzięki otrzymanej pomocy finansowej Ewelinka może odbywać intensywną i systematyczną rehabilitację dającą nadzieję na rozwój i uzyskanie samodzielności w przyszłości.

Dziękujemy za okazane wsparcie finansowe, które traktujemy jako wyraz dobroci i chęci niesienia pomocy osobom potrzebującym.

Mariola i Roman Sypiańscy

– Rodzice Ewelinki

podziekowanie-liver

podziekowania-za-rehabilitacje